natgeojutubpraca W lutym 2016 przeprowadziłem się do Warszawy. O tym dlaczego, zrobiłem film w poprzednim poście. Przeprowadzka była bardzo spontaniczna, cały proces od podjęcia decyzji do zamieszkania w stolicy trwał około 2 tygodnie :D. Ale jak się dużo podróżuje, to człowiek ma łatwość zmieniania miejsca zamieszkania, i z reguły małą torbę personalnych klamotów, materialnego dobytku, z którym łatwo się można przenieść. Taki przedmiotowy minimalizm, bardzo przydatna cecha jak dla mnie ;)

Nie wiedziałem też jak sobie poradzę z pracą, to również był jeden wielki znak zapytania. Ale skoro w trójmieście będąc freelancerem mogłem sobie w miarę spokojnie żyć, to w Warszawie może być tylko lepiej z pracą – takie było moje założenie. Tak więc przeprowadziłem się do Warszawy, napisałem do osób z Nationala, z którymi byłem na grudniowym wyjeździe Traveler Adventure Team (tu film i post z tego wyjazdu) umówiłem na spotkanie, i tydzień później zaczynałem już tworzyć pierwszą serię na kanał YouTube National Geographic Polska – o nominowanych do Travelerów w kategorii Podróżnik Online. Oprócz tego cały czas przyjmuję zlecenia jako freelancer, więc jest spoko bardzo.

Filmy dla NatGeo z najnowszej serii możecie zobaczyć poniżej. A ja zaczynam kolejne projekty, które będziecie mogli zobaczyć właśnie na ich kanale, więc zachęcam do subskrubowania TUTAJ NA PRZYKŁAD: